Shërbimet

Ndihuni si në shtëpi, por me pushime!
Zbuloni të gjithë shërbimet që do të gjeni në banesën tuaj.

Oferta

Hidhni një sy ofertave!
Në qoftë se ju qëndroni për të paktën një javë ju kushton më pak!

Paketat e Pushimeve

Zbuloni paketat tona të pushimeve
Ekskursione, vizita me guidë, prova... Me paketat e pushimeve kursen!

Mirë se vini në Manduria!

Trulli Salento

Një triumf i ngjyrave, shije dhe histori të lashtë

Në zemër të qendrës historike të Mandurias, në hijen e kubës madhështore të Kishës së shekullit të shtatëmbëdhjetë Santa Maria e Konstandinopojës, është Shtëpia e Pushimit “Manduria Holidays”, një shtëpi e bukur historike e fundit të viteve ‘800, e rinovuar me mjeshtëri kohët e fundit.

B&B jonë në Manduria, ideale për turizëm apo biznes është e vendosur disa metra distancë nga Corso XX Settembre, nga ku mund të arrini lehtësisht në sheshin luminoz Piazza Garibaldi në të cilën dominon madhështor Palazzo Imperiali-Filotico, rrugët e ngushta të getos hebraike dhe Piazza Vittorio Emanuele II, i njohur gjithashtu si “Villa”, ku ju mund të bëni pazar, vizitoni vende të shumta me interes të cilat jua ofron Manduria, të shijoni një gotë të mirë të Primitivo DOC të Mandurias, kafe të mirë apo Leccese, një tortë e shijshme tipike.

Përveç kësaj,nga bed and breakfast Manduria pas 10-minutash me makinë ju mund të arrini në bregdetin e Jonit, e karakterizuar nga deti i bukur blu, plazhe të bardha me rërë të imët të cilat alternohen me shkëmbinjtë e shumtë. Për çdo pyetje dhe informacion për Manduria holidays mos hezitoni të na kontaktoni! Në qendër ndodhen shumë restorante tipike, ku ju mund të shijoni me kënaqësi pjatat tipike të gatimit salentin.

Prenotim Online

Check-in (DD-MM-YYYY) *
Nisja (DD-MM-YYYY) *
Apartament *
Nr Rriturve*
Nr Fëmijëve (deri në 3 vjet)*
Emri dhe Mbiemri *
Telefonit *
E-mail *
Fakultativ  Trasporti nga dhe për në port / aeroport / tren Mëngjesi në bar të afërt Shtrat për fëmijë
Të dhëna
Duke dërguar këtë formular ju pranoni keni lexuar dhe pranuar tonë privacy policy.
Për të bllokuar dërgimin e mesazheve të bezdisshëm automatike ne ju kërkojmë të shkruani karakteret e treguar në foto:
captcha

Shërbimet

  • Çfarë mund të vizitoni në Manduria
    Rrugët, plazhet, turne provë të verës, vende arkeologjike... Zbuloni se çfarë mund të vizitoni në Salento!
  • Transporti dhe info të dobishme
    Orari i fluturimit për Bari, Brindizi dhe Taranto dhe oraret e trenave për Taranto e Lecce, oraret e autobusëve dhe linjave të Mandurias, link e numrat e telefonit.
  • Moti në Manduria
    Klikoni për të gjetur se çfarë moti do të bëjë. Ju do të gjeni parashikimet, mesataret klimatike dhe temperaturat e Salentos!