Apartament Tramontana

Një pamje e shkëlqyer

Tramontana është një erë e thatë që fryn në veri gjatë verës dhe që e bën detin të qetë dhe të qartë, që mban me vete, bukurinë, historinë, muzikën, dhe aromat ekzotike të Ballkanit pranë. Tramontana është një apartament pushimi në puglia duplex i rehatshëm me një ballkon të veçantë dhe të madh ku ju mund të gëzoni një pamje të këndshme të kupolës, kullës dhe këmbanës të kishës baroke të Santa Marias së Konstandinopojës. Ai ka një total prej 36 metra katrorë dhe përbëhet nga një dhomë me pamje nga kuzhina dhe tavolinë ngrënie për 4 persona, dhoma studimi me dollap (e cila nëse është e nevojshme mund të bëhet dhomë gjumi e dytë), banjo me dush në katin e parë. Në katin e parë është dhoma e gjumit kryesore, e karakterizuar nga një pamje tipike me tavan të harkuar që ka dalje në ballkonin e bukur të mobiluar me tavolinë dhe ombrellë, e përsosur për tu relaksuar si gjatë ditës dhe në mbrëmje. Ky apartament pushimi në puglia gjithashtu ka qasje në kopshtin e përbashkët i cili ka afërsisht 250 metra katrorë. Kopshti ofron aromat dhe ngjyrat e tij, nga trëndafilat tek pema e bukur e limonit që në sajë të pranisë së burimit nënujor, por edhe pozicionit të privilegjuar (strehuar nga erërat e thata veriore), lulëzon me lule dhe fruta në të gjitha stinët.Ejani për pushime në Manduria dhe do të mbeteni të kënaqur!

Foto galeri

Duke klikuar në një tablo hap një imazh më të madhe.

Features / Shërbimet

 • Apartamenti 36 m² në 2 nivele
 • Hyrje indipendente direkt nga kopshti
 • TV color (sat dhe dixhitale)
 • Kuzhinë (sobë, frigorifer, mikrovalë, pjatalarëse)
 • 2 deri në 4 shtretër (një krevat dopio dhe një krevat divan)
 • Kopsht i perbashket I pajisur me tavolina, karrige, sdraio dhe kënd lojërash
 • Tarracë të madhe vetëm për përdorim privat
 • Libra, guida dhe harta të zonës (në gjuhë të ndryshme) dhe fjalorë *
 • Përdorim i lavatrices, tharëse, tel, hekur dhe tavolinë për hekurosje
 • Banjo private me dush, tharëse flokësh, dhe peshqir
 • Sheets dhe peshqir të përfshira
 • Djep, tavolinë ndërrimi për fëmijë, karrige dhe lodra për fëmijë *
 • Wi-fi në dispozicion
 • Ajër i kondicionuar
 • Parkim në rrugë gratis (jo i ruajtur)
 • Mëngjesi për një tarifë në kafenë aty pranë *
* shërbimet sipas kërkesës